Cristiano Ronaldo värav viis Reali 10. minutil juhtimaFoto: Sergio Perez
3. mai 2017, 00:55

NII SEE JUHTUS | Sport 2.05: Ronaldo hiilgas Meistrite liiga poolfinaalis, Kalev/Cramo alistas teistkordselt Pärnu (1)

Teisipäev on kahtlemata jalgpallisõprade pidupäev, kui Meistrite liigas alustatakse poolfinaalidega. Sugugi põhjust kurvastamiseks pole aga ka korvpallihuvilistel, sest kohtumised peetakse nii koduses liigas kui Euroliigas. Lisaks populaarsematele pallimängudele mahub päeva veel hulgaliselt põnevat. Parim koht kõige kursis olemiseks on Õhtulehe otseblogi, püsige lainel!
00:51

Sellega lõpetame ka tänase spordipäeva! Kohtume juba homme, kui peetakse lisaks kõigele muule ka Meistrite liiga teise poolfinaalpaari avakohtumine!

00:39

00:38

00:07

00:04

23:36

LÄBI! Ronaldolt kolm väravat ning Realile 3:0 võit!

23:35

Kolm üleminutit aga võitja on teada!

23:28

VÄRAV! RONALDO VORMISTAB KÜBARATRIKI! 3:0!

23:28

85 minutit mängitud, seis jätkuvalt 2:0!

23:17

Atletico kaitse eksib. Felipe Luiz ei suuda Ronaldo suunas tulnud palli klaariks lüüa ning portugallane virutab 15 meetri pealt palli võrku! 2:0 Real juhib!

23:16

VÄRAV! JÄLLE RONALDO!

23:15

Atletico näitab oma mängustiili, tehes üha rohkem vigu. Edu see aga ei too. 72. minutit mängitud ning nad pole teinud ühtegi lööki raamidesse!

23:06

Madridi Atletico on teist poolaeg alustanud paremini ning mängib esimesest kolmveerandtunnist etemini. Siiski on Reali kaitseliin jäänud (seni) läbimurdmatuks. 63 minutit mängitud

22:59

TEise poolaja esimesed kümme minutit on tempokad olnud, ent kumbki meeskond pole korralikult vastase väravat veel ohustanud! Atleticol tuleb platsile ei keegi muu kui Fernando Torres!

22:49

Carvajali jaoks ongi kohtumine läbi ning tema asemel jookseb platsil Nacho Fernandez

22:48

Teine poolaeg algas!

22:39

Kas Zidane suudab treenerina seeriat hoida?

22:35

Avapoolaeg lõpeb Reali 1:0 eduseisul, kuid võimalik, et kõik pole nii roosiline kui näib. Tundub, et äärekaitsja Carvajali jaoks on mäng läbi, sest ta tõmbas minut enne poolajavile enda lihase ära ning seni tegi väga head mängu. Tema täpsem seisund selgub juba teise poolaja alguses!

22:28

Vähem kui viis minutit poolaja lõpuni, midagi ülemäära põnevat ega ühtegi ülimalt ohtlikku võimalust pole kummalgi meeskonnal olnud!