Alvaro Morata Chelsea särgis (paremal). Foto: REUTERS
25. juuli 2017, 16:45

VIDEO | Morata debüteeris Chelsea eest, ent päästeingliks veel ei osutunud

Londoni Chelsea jalgpalliklubi pidi hooajaeelses sõpruskohtumises alla vanduma Müncheni Bayernile 2:3.

Kohtumist alustas tervamalt Saksamaa klubi, kes juba kuuendal minutil brasiillase Rafina väravast 1:0 juhtima läks. Meeskonna edule aitas kaasa Saksamaa koondise eest 85 kohtumises 37 väravat löönud Thomas Müller, kes sahistas väravavõrku 12. ja 37. minutil. Kahe löödud värava puhul saab ilmselt natukene tõsisemalt otsa vaadata Chelsea puurilukule Thibaut Courtois'ile, kes sellised pallid oma selja taha lasi.

Poolajapausile mindi siiski Bayerni kaheväravalises eduseisus, sest esimese poolaja lisaminutitel oli täpne Marcos Alonso. Kohtumise lõppseisu vormistas Michy Batshuayi. Oma debüüdi Chelsea meeskonna eest tegi ka "neetud" number üheksa all väljakule jooksnud Alvaro Morata.