Pärnu pani end raskesse seisu. Foto: Alar Truu
16. jaanuar 2018, 23:13

NII SEE JUHTUS | Pärnu pani end raskesse seisu, Rooba pääses Meistrite liiga finaali (3)

Ja tere päevast ka sporditoimetuse poolt! Täna on Robert Roobal võimalik teha taas Eesti jäähoki ajalugu, kui tema koduklubi Jyväskylä JYP läheb Meistrite liiga poolfinaali korduskohtumises võõrsil vastamisi Tšehhi meeskonna Trineci Ocelariga. Avamängu võitis JYP 4:2, värava sai kirja ka Rooba. Matš algab kell 18. Loomulikult hoiame silma peal ka teistel tähtsamatel sündmustel. Jääge meiega!
23:12
SPORDISÕBER

Selle korvpalliteatega täna ka lõpetame. Head ööd!

21:28

Täna õhtul peetakse ka Euroliiga kohtumisi.

21:00
JÄÄHOKI

JA JYP SAAB FINAALI! 2:0 paremus karistusvisetel oli piisav!

20:57
KARL JUHKAMI, Pärnu
(Alar Truu)
20:49
JÄÄHOKI

Süsteem nagu jalgpallis: alustuseks saavad mõlemalt poolt 5 mängijat kätt proovida.

20:48
JÄÄHOKI

Ja nii ongi! Näeme karistusviskeid!

20:31
JÄÄHOKI

Ja tuleb lisaaeg! 10 minutit möllu veel, alustuseks... Kui lahendust ei tule, näeme karistusviskeid.

20:25

Kolmandas geimis saab Pärnu kiruda ainult iseennast. Kuigi alguses näitas Kevin Saar, et nurgaründajate peale saab loota küll, lüües neljal järjestikusel korral palli punktiks, rauges pärast seda suvepealinlaste hoog ning Meneni geimi keskel tehtud 4:0 spurt (seisult 12:12 -> 12:16) kindlustas neile kolmanda geimi võidu tulemusega 25:19.

20:13
JÄÄHOKI

Ja tuleb lisa... Trinece saab vajaliku tabamuse - 4:2! 9 minutit veel minna....

20:03
JÄÄHOKI

Ai-ai. Veidi üle 12 minuti jäänud ja Trinece pääseb 3:2 juhtima. JYPi edu kokkuvõttes kahanenud vaid ühele...

19:56

Kuigi pärnakad jäid kohe geimi alguses 2:5 taha, suutsid nad šokist toibuda ning temporündaja Toms Švansi vedamisel suudeti mängu tagasi tulla ning lõpuks ka kindel geimivõit võtta 25:19.

19:31
JÄÄHOKI

Teine kolmandik rohkem väravaid ei toonud. Otsustava vaatuse eel on seis 2:2, ehk JYPi edu kahe mängu kokkuvõttes +2.

19:28

Pärnu noored mängumehed olid tähtsa kohtumise alguses natukene liimist lahti ning kinkisid vastastele kergeid punkte. Kuigi pärnakad seisuni 19:19 olid pärnakad veel mängus, siis geimi lõpus oli püssirohtu rohkem just Meneni meestel, kes võitsid esimese vaatluse 25:22

19:06
JÄÄHOKI

Trinec toob tabloole 2:2 viigi! Teist kolmandikku mängitud veidi alla 5 minuti.

19:02

Pärnu Võrkpalliklubi alustab CEV Challenge Cupi 1/8-finaali avamängu koosseisus: Saar, Palmar, Keel, Juchnevic, Vaškelis, Svans ning liberona Maar.

Suurimaks rõõmusõnumiks on kindlasti Markkus Keele platsiolek, sest veel eile jättis sidemängija külmetushaiguse tõttu vahele mõlemad treeningud. Paraku ei saa kaasa teha diagonaalründaja Taavet Leppik.

18:41
JÄÄHOKI

2:1 JYPi edus ka avakolmandik lõppeb. See tähendab, et kahe mängu kokkuvõttes on soomlaste edu juba 3 väravat.