U18 korvpallikoondise üks liidreid Kristian Kullamäe.Foto: Martin Ahven
4. august 2017, 23:59

NII SEE JUHTUS | Sport 04.08: U18 kossupoisid jõudsid EMil poolfinaali, Kanter heitis end finaali

Tere, kallis spordisõber. Soovid teada, mis täna spordimaailmas toimub? Siis oled igatahes õiges kohas, sest Õhtuleht juba midagi kahe silma vahele ei jäta!
23:59

Sellega, kallis spordisõber, Õhtulehe spordiblogi täna lõpetab. Head ööd!

23:43
KERGEJÕUSTIK
Gerd Kanter. (KAI PFAFFENBACH)

23:29
Martin Kupper. (FABRIZIO BENSCH)
22:24
Konstantin Vassiljev Piasti särgis. (Twitter @PiastGliwiceSA)
21:35

Tänastest teistes kohtumistes alistas Viljandi Tulevik kümnekesi lõpetanud Narva Transi 2:1 ja Tammeka oli Sillamäest parem tulemusega 3:1.

21:25
Nõmme Kalju ründaja Liliu.  (Stanislav Moshkov)
20:57
INFONET - KALJU

Igor Subbotin viib 69. minutil Kalju Infoneti vastu 2:1 juhtima.

20:54
Hugo Erkmaa oli mängus Poolaga Eesti tulemuslikumaid. (Alar Truu)
20:53
Eesti koondise peatreener Vaido Rego. (Alar Truu)
20:38

Samal hetkel, kui taevast tuleb alla pussnuge, viigistab Artjom Dmitrijev mänguseisu 1:1'le.

20:28
JALGRATAS
Rein Taaramäe. (PASCAL PAVANI)
20:13
Adam Lallana.  (CRAIG BROUGH)
20:07

Infonet läks 31. minutil juhtima, värava autoriks Kirill Nesterov.

20:06
19:44
19:40
VILLE ARIKE, Kalevi spordihall

Eesti - Poola 54:49, kolmas veerandaeg läbi. Teise poolaja alustuseks viskasid Tass ja Drell seitse punkti järjest ning see tähendas koos avapoolaja lõpuga 15:2 spurti. Sama kähku taastasid külalised selgi korral status quo, sellele aitas kaasa Drelli rumal tehniline viga. Kui veerandajast oli mängitud neli minutit, juhtis Eesti 51:41, kuid seejärel jäädi rohkem kui viieks minutiks kuivale. Õnneks ei lastud ka endale liiga palju visata ja viimasele väikesele vaheajale minnakse viiepunktilises eduseisus.

Eesti - Poola
19:38

19:32

Just nüüd panevad Lasnamäel palli mängu ka Infonet ja Kalju

19:11
Kaspar Treier sai Tallinna EM-turniiril osaleda ainult esimeses mängus Šveitsiga. Ta väänas teise mängu eel soojendusel jalga. (Martin Ahven)
19:03

40:33 - poolaeg läbi. Tasavägine heitlus jätkus seisuni 26:26. Siis tabas Kullamäe kaks kolmest järjest, Poola võttis järele 32:31 peale, kuid Eesti lõpetas poolaja järgmise, 8:2 spurdiga. Kristian Kullamäe arvel on 15 ja Hugo Erkmaal 10 punkti. Alagrupiturniiril end veel otsinud Erkmaa on teinud suurepärase, mitmekülgse mängu. Ta hoolitses ka efektseima hetke eest, rebides viskele läinud vastasel palli lihtsalt käest ära ning kohe nägi ka kiirrünnakule jooksnud Kullamäed ja andis tollele mõõdetud söödu. Poola on sitke vastane, kuid teise poolaja eel on põhjust optimismiks.