Siim-Sander Vene.Foto: Varese Pallacanestro
5. veebruar 2018, 23:59

NII SEE JUHTUS| Sport 05.02: Vene ja Varese said Itaalia liigas võidulisa (1)

Nädala esimene spordipäev on tavapäraselt vaiksem, kuid reedel avatava Pyeongchangi taliolümpia tarvis tulebki veidi hoogu võtta. See ei tähenda, et midagi ei toimuks - näiteks püüavad Siim-Sander Vene ja Varese Itaalia korvpalliliigas võidulisa kohtumises Cantuga. Inglismaa jalgpalliliigas saame aga teada, mida suudab Liverpooli suur konkurent Chelsea mängus Watfordiga. Need ja kõik muud põnevad uudised Õhtulehe päevaülevaates!
00:11

Ja pika spordipäeva lõpetame teatega Inglismaalt, kus Chelsea kaotas Watfordile koguni 1:4. Head ööd ja kohtume teisipäeval!

00:09

Itaalia korvpalli meistriliigas alistas Siim-Sander Vene koduklubi Varese võõrsil Cantu 89:85 ja sai kolmanda järjestikuse võidu.

Enne tänast kohtumist Varese eest neljas matšis keskmiselt 3,8 punkti visanud Vene kontosse jäi 25 minutiga 12 silma, lisaks võttis ta maha 1 lauapalli ja andis 3 resultatiivset söötu. Kaheseid tabas ta 3st 2, kolmeseid 5st 2 ja vabaviskeid 2st 2. Eestlane oli platsil ka lõpuminutitel.

23:03

Itaalia kõrgliigas juhib Siim-Sander Vene koduklubi Varese võõrsil Cantu vastu 12 minutit enne normaalaja lõppu 76:69. 16 minutit platsil viibinud Vene arvel on 10 silma.

23:00

Inglismaa liigas on raske seis tiitlikaitsjal Londoni Chelsea'l. Esimese poolaja järel ollakse võõrsil 0:1 taga tabeli keskmiku Watfordi vastu, värava lõi 42. minutil penaltist Troy Deeney. Chelsea olukorra tegi veelgi raskemaks Tiemoue Bakayoko 34. minutil saadud teine kollane kaart.

22:15

21:10

20:44

20:17

Naiste A-koondis kohtus täna aasta esimeses mängus Maltaga ning võõrsil peetud kohtumises võeti 1:0 võit.

Mängu ainuke värav sündis 81. minutil – Malta väravavaht oli sunnitud enda karistusalast väljaspool veaga maha võtma head läbijooksu teinud Ulrika Tülpi. Sellele järgnenud karistuslöögi realiseeris kindlalt Katrin Loo, kelle jaoks oli tegemist 17. tabamusega koondise eest.