Kaia Kanepi. (CHRISTIAN HARTMANN)

OTSEÜLEKANNE

Augustikuu viimane spordipäev toob endaga palju põnevat, kuid eelkõige on pilgud suunatud New Yorgi poole, kus saab tuurid üles US Open´i tenniseturniir. Täna on kahest eestlannast võistlustules üks, Kaia Kanepi kohtub kell 18 maailma esireketi Simona Halepiga. Õhtuleht hoiab sellel matšil, aga ka kõigel muul tähtsal silma peal!

Anett Kontaveit astus maailma edetabelis sammu üles

Võrkpallurid pääsesid küll taas EMile, kuid said peatreenerilt veidi riielda

Magnus Kirt võistleb sel nädalal viimasel Teemantliiga etapil kopsakale auhinnarahale

• 23:56
    HEAD ÕHTUT!

Sellega tänaseks lõpetame, homme hommikust juba uued uudised!

• 23:56
  • 23:41

ManU - Tottenham 0:3! Lucas murrab 84. minutil end vv De Geaga silmitsi ega eksi!

• 23:40

Pealelöögid Unitedile 20-7, neist väravaraamidesse 3-4...

• 23:36

80. minut - ManU surub, kuid suhteliselt hambutult, lisaks jääb õnnest puudu ja Tottenhami eduseis 2:0 püsib.

• 23:26

Käib 70. minut, ManU on praeguseks sooritanud 16 ja Tottenham 7 pealelööki...

• 23:23

Vahetusest tulnud ManU kaitsja Lindelöf annab täiesti uskumatu tagasisöödu väravavahile, Dele Alli pääseb tollega silmitsi, kuid sama uskumatul kombel jätab võimaluse kasutamata!

• 23:19

ManU peatreener Mourinho teeb pärast kaheväravalisse kaotusseisu jäämist vähem kui kümne minuti jooksul (61. minutiks) ära kõik kolm lubatud vahetust!

• 23:09

ManU - Tottenham 0:2! Nüüd läks mölluks! Uus minut ja pall jälle järgmises väljakuotsas ning Lucas realiseerib Erikseni hiilgava söödu 52. minutil väravaks.

• 23:08

Kohe minut hiljem päästab vv Lloris Tottenhami Lukaku terava löögi järel.

• 23:07

ManU - Tottenham 0:1! 50. minutil suunab Harry Kane nurgalöögist tulnud palli peaga vastase värava ristnurka.

• 23:02

ManU - Tottenham - teine poolaeg algas!

• 22:47

ManU - Tottenham poolaeg lõpeb 0:0, aga ei saa kuidagi öelda, et mäng oleks olnud igav.

• 22:41

40. minutil saab Tottenham kirja esimese pealelöögi, kuid Erikseni poolt teele saadetud palli püüab De Gea. United on sooritanud juba kaheksa pealelööki, neist postide vahele on läinud kaks. Seis ikka 0:0.

• 22:35

ManU jätkab korraliku tulevärgiga, kuid tablool põlevad ikkagi nullid.

• 22:31

Mäng muutub üha ägedamaks - Tottenhami mees Lucas kukub karistusalas penaltihõnguliselt, kuid vile vaikib. Järgmisel rünnakul kõmmutab Unitedi mees Fred peale, aga meetrijagu mööda.

• 22:27

Minut hiljem pääseb platsi teises otsas Lukaku peaga löögile, end natuke mööda.

• 22:25

Nüüd puterdas United oma värava lähistel, kuid Dele Alli ei suutnud soodsat olukorda Tottenhami kasuks lahendada - ei jõutud ka pealelöögini.

• 22:17

Tottenhamilt ebaõnnestunud tagasisööt, Lukaku pääses vv Lloris'ga silmitsi ja mängis end tollest mööda, kuid terava nurga alt sooritatud löök läks mööda - 0:0 püsib.

• 22:01

Inglismaa liigas algas 3. vooru viimane mäng Manchester United - Tottenham. Toome selle põnevamad sündmused lugejani!