1. detsember 2016, 23:54

NII SEE JUHTUS | Kalev/Cramo võttis Tartu vastu kindla revanši, Eesti vehklejad tõmbasid aastale joone alla

Neljapäeval on spordis tippsündmuseks kindlasti hooaja teine lahing BC Kalev/Cramo ja Tartu Ülikooli korvpallimeeskonna vahel, kuid lisaks sellele tuleb päeva jooksul veel igasuguseid põnevaid uudiseid nii laiast maailmast kui ka kodust. Et teada saada millised, siis püsige Õhtulehe otseblogi lainel.
23:54
SPORDISÕBER

Sellega tõmbame ka tänasele spordipäevale joone alla. Homme juba uued põnevad lood ja jutud. Seniks kõike head!

23:53
22:55
VEHKLEMINE

Samal ajal kui mängiti korvpalli, võeti Lyoni kohvikus pidulikult kokku vehklemisaasta.

22:29
20:24
20:12

Lõpuvile on kõlanud ning numbrid tablool - Kalev 86 - Tartu 63.

20:09

Asi hakkab purki saama. Alla 2 minuti minna ja Kalev 86:60 peal. Rõõmustav on näha, et debüüdi tegi ka Mattias Tass.

19:59

Tartlastel on veidi raskeks läinud. Kui minna jääb veidi üle 5 minuti, on Kalev ette lastud 69:54. Kullamäe võtab teistkordselt viimasel veerandil aja maha.

19:51

Kalev alustab viimast veerandit kohe 4:0 spurdiga. Kullamäe riske ei võta ning aeg maha, kui mängitud on vaid 56 sekundit.

19:47

Tundub, et Varraku mõtteajast oli kasu. Kalevlased saavad palli kahel korral kätte ja realiseerivad ka korralikult. Viimasele veerandile lähme kodumeeskonna 56:50 edus.

19:43

Kalev võtab aja maha kui kolmandat veerandit jääb mängida minut. Seis on tasakaalus 50:50. Elektrit on õhus kõvasti. Tanel Soku puudumisel saab taas väjakule Kerr Kriisa!

19:38

Korralik pusimine jätkub. Kalev säilitab väikse edu, kuid võimalusi jagub mõlemal. TV-timeout seisul 48:45. Kolmandat veerandit jääb mängida 4 minutit.

19:31

Teise poolaja algus on olnud justkui esimese vastand. Ükski vise ei taha kukkuda. Taltsi vabavisked pärast 2 minutit avavad teise poolaja skoori. 42:40!

19:28

Teine poolaeg läks!

19:19
19:18

Avapoolaja statistika:

19:13

Poolaja lõpuks kogub Kalev end ning pääseb puhkama 42:38 eduseisul. Tartlastel õnnestus siiski raskeim hetk üle elada ning saadi mängu kenasti tagasi. Teiseks poolajaks jagub põnevust veel kindlasti!

19:06

Cedric Simmons võtab natuke pingeid maha ja näitab võimu surudes palli korvi. Mõtteaeg omakorda Gert Kullamäele seisul 36:33, poolajani jääb minna veidi alla 3 minuti.

19:04

Kalevlaste leeris on selgelt paanika. Rünnaku sujuvus on ära kadunud ning tartlased on sellest kindlust saanud ning vahe minimaalseks vähendanud.

19:01

Kiire 6 spurt aga Tartu poolt ning mäng kohe hoopis teise näoga. Poolajani jääb 5 minutit ja 13 sekundit ning Alar Varrak võtab aja maha. Seis kodumeeskonna poolt vaadatuna 34:30.