Anett Kontaveit.Foto: Peter Cziborra
Õhtuleht.ee 29. jaanuar 2017 21:58
Pühapäevale kohaselt on ka tänane spordipäev äärmiselt tihe, ent samas on täna spordimaailmas kaks pidepunkti: tennise Austraalia lahtiste meeste üksikmängu finaal Roger Federeri ja Rafael Nadali vahel algusega kell 10.30 ning X-mängude naiste vigursuusatamise pargisõit, kus läheb tiitlit kaitsma meie Kelly Sildaru. Viimane võistlus algab meie aja järgi kell 19.

21:57

Head spordisõbrad, on aeg tänasele otseblogile joon alla tõmmata. Oli vahva ja eestlaste jaoks mõnusalt rõõmus päev. Hüva pühapäeva õhtut ja kohtume juba uuel nädalal.

21:56
MOTOKROSS

Tanel Leok saavutas täna Riola Sardos toimunud Itaalia motokrossi meistrivõistluste avaetapil, kus osales rohkelt maailma tippsõitjaid, MX1 klassis suurepärase kuuenda koha ning oli superfinaalis üheteistkümnes.

21:56
FREESTYLE-SUUSATAMINE

Freestyle-suusataja Kelly Sildaru (14) krooniti täna Aspenis kahekordseks X-mängude pargisõidu tšempioniks. "Väga lahe! Väga mõnus tunne!“ oli meie suusasangari vahetu võidujärgne emotsioon.

21:10
JALGPALL

Madridi Reali mängijate teekond riietusruumist platsile:


20:49
FUTSAL


20:30


20:18
FREESTYLE-SUUSATAMINE

Mullu freestyle-suusatamise pargisõidus talviste X-mängude ajaloo noorimaks võitjaks kroonitud Kelly Sildaru (14) kaitses oma tiitlit edukalt ning kirjutas end järjekordselt rasvaste tähtedega ekstreemspordiajalukku.


18:59
FREESTYLE-SUUSATAMINE

Head spordisõbrad, on aeg end X-mängude lainele tuunida. Hoiame naiste pargisõidu võistlusel silma peal oma teises otseblogis.

18:23
TENNIS

"Mäng ajas kananaha ihule. Pole ammu sellist emotsiooni tundnud," ütleb endise Eesti naiste tennise esireketi Kaia Kanepi kunagine treener Silver Karjus Austraalia lahtiste finaali kohta, kus Roger Federer viiesetilise lahingu järel Rafael Nadali alistas.

18:22
KAHEVÕISTLUS

Kahevõistleja Kristjan Ilves (20) sõitis Seefeldi MK-etapi kolmepäevavõistlusele (Triple) lootusega pääseda starti ka viimasel päeval. Paraku ei õnnestunud eestlasel kehva suusa tõttu eile 30 sekka jõuda ega tänaseks võistluseks kvalifitseeruda. 

Eile pärast hüppeid 30. kohta hoidnud (+2.11) Ilves näitas 10 km murdmaarajal alles 45. aega ning finišeeris 41. mehena (+3.57). Reedel oli ta hüpete järel 18. (+0.53), kuid 46. suusaaeg (5 km) kukutas ta lõppeks 33ndaks (+1.27).

(NordicFocus)
17:13
KORVPALL

Ehkki tänane päev on vaieldamatult kuulunud tennisele, tegeletakse ju ometigi ka muude aladega. Näiteks korvpalliga. Eesti meistrivõistlustel on BC Kalev/Cramo võõrsil vastamisi Pärnuga ning kui avaveerandit on mängida veidi üle kahe minuti, on suvepealinlased peal 16:12.

17:11
TENNIS
Rafael Nadal. (WILLIAM WEST)
16:40
TENNIS

Ja olemas! Anett võidab kohtumise ja ühtlasi ka turniiri 6:4, 7:6(5).

16:39
TENNIS

Oma servil ei õnnestunud tal võimalust siiski realiseerida. Aga pole hullu, üks matšpall on veel.

16:38
TENNIS

Matšpall Anettile - seis on 6:4.

16:38
TENNIS

Anett rühib 5:4 ette ning nüüd on tal kasutada kaks servi. Hoiame pöidlaid ja varbaid nüüd pihus, kõik eestimaalased!

16:36
TENNIS

Aga Anett võitleb tagasi! Seis on 3:3, eestlanna kord servida.

16:34
TENNIS

Anett hoidis hästi oma servi ning matši teine sett on läinud kiiresse lõppmängu. Seal on eestlanna Jorovici vastu kahjuks 0:2 taga.

16:32
MAADLUS

Prantsusmaal Pariisis toimunud 2017.aasta esimesel suurel UWW kalendriturniiril võitis naistemaadluses kehakaalus 75 kg esikoha Epp Mäe.

Ringsüsteemis toimunud võistlusel sai Epp Mäe võidud norralanna Iselin Maria Moen Solheimi(10:0), valgevenelanna Natalia Lanko (10:0) ja ungarlanna Zsanett Nemethi (7:0)üle, ainus kaotus tuli Eesti neiul vastu võtta prantslannalt Cynthia Vescan`ilt (1:4).

Sellega tagas Epp Mäe turniiril siiski esikoha, sest prantslanna Vescan kaotas viimases kohtumises norralanna Solheimile.

Veebruaris on Epp Mäe võistlemas Rootsis Klippani turniiril ja 12. märtsil Rakveres Eesti meistrivõistlustel. Tänavused olulisemad võistlused maadluses on Euroopa meistrivõistlused mais Serbias ja maailmameistrivõistlused augustis Prantsusmaal.  

Epp Mäe (vasakul). (Viljar Voog)
16:30
JALGPALL
Barcelona täht Lionel Messi laiutab käsi - miks väravat ei loetud? (JON NAZCA)
Loe rohkem